1. Ana Sayfa
  2. Ayişiği Park
  3. İşletmeler
  4. Dakapo Beach Restaurant

Dakapo Beach Restaurant

Aşık Olmak Gibi

Bütün bir yıl sıcak günlerin hayalini kurarak çalıştınız ve muhteşem bir tatili hak ettiniz. Dakapo, bu yaz hak ttiğiniz tatili yaşatmak için sizi bekliyor: Sıcak, sarı kumlar, mavi bayraklı, masmavi bir deniz, leziz bir mutfak, sıcaktan bunaldığınızda istediğiniz gibi serinleyebileceğiniz bir bar, güler yüz ve hiç aksamayan bir hizmet…

Daha Lezzetlisi Yok..

Dakapo’da bir lezzet ordusu sizin için çalışıyor. Şefimiz ve ekibi, sabah kahvaltısından akşam yemeğinize kadar Akdeniz’in en taze lezzetlerini sofranıza getiriyor. En taze günlük balıklar, etler, zeytinyağlılar, mezeler, dalından yeni koparılmış meyveler ve zengin bir şarap mönüsü sizi bekliyor.

Sizin Kadar Sıcak

Kemer’in en popüler mekânı Ayışığı Parkı’nın en çekici kumsalı Dakapo Beach, uluslar arası çevre ödülü olan mavi bayraklı bir plaj. Tertemiz, masmavi bir denize pırıl pırıl bir güneşin altında girmeye kim hayır diyebilir. Dakapo’da size kalan tek şey tatilin tadını çıkarmak. Serinlemek istediğiniz zaman baştan çıkarıcı kokteylleri ve buz gibi içecekleriyle Dakapo Bar da emrinizde.

AYIŞIĞI PARK
Park : Ücretsiz otopark hizmeti..
Duş : Ücretsiz duş hizmeti vardır.
Engelli Dostu : Engellilere yönelik özellikler sunulmaktadır.
Kumsal : Güneşlenme (şezlong, yatak, salıncak yatak, şale)
Ücretsiz Giriş : Tenis, Basketbol, Otopark, Duş
BİZİ TAKİP EDİN MOONLIGHT BEACH PARK